Támogatók
Link ajánló

Bronzérmes a Budapest Serdülő csapatunk!

YBL WPC I. - Genesys OSC-Újbuda11: 17-4

Gólszerzők: Szaplonczay 3; Mikes, Fiser, Nagy, Lapis, Szentandrási 2-2; Kósa, Somogyváry, Windisch, Szebeni 1-1

Kapus: Fiser 75%   Maráz 25%

A Budapest Serdülő Bajnokság rájátszásának utolsó fordulóját játszották tegnap a III. kerületi TVE uszodában. Köllő Attila csapatának pedig nem más tétje volt a mérkőzésnek, mint a bronzérem megszerzése. A mérkőzés előtt a többi mérkőzés eredményének köszönhetően biztos volt, hogy az YBL WPC I. - OSC II. mérkőzés győztesének akasztanak érmet a nyakába.

A két csapat még nem találkozott a szezonban, ugyanakkor rögtön a mérkőzés elején egyértelművé tették Szaplonczay Balázsék, hogy miért szálltak medencébe. Az OSC, bár megszerezte a vezetést, Mikes duplája mellett, Szaplonczay, Kósa és Somogyváry is betalált így 5-1-es YBL vezetés állt a táblán az első negyedet követően.

A második negyedben pedig ott folytatták a fiúk, ahol az előzőben abbahagyták, csak ezúttal a védekezés is tökéletesen összeállt. Négy lőtt gólunkra egyet sem kaptunk, így a félidőre 9-1-es előnnyel mentünk.

A második félidőben a magabiztos vezetés tudatában sem vett vissza csapatunk és végig megfelelő hozzáállással, és játékkal megtisztelve az ellenfelet végül 17-4-es győzelmet arattunk, ami egyben érmet is jelentett csapatunk számára.

Gratulálunk Serdülő Fiú csapatunknak, akik egész évben meggyőző teljesítménnyel rukkoltak elő és teljesen megérdemeltem szereztek bronzérmet

Köllő Attila: “Felszabadult és egyben meggyőző játékkal szereztük meg a bronzérmet, melyre az egész bajnokságban mutatott játékunkkal teljes mértékben rászolgáltunk. Gratulálok a csapatnak!

Hajrá YBL!

Kósa Donát a legtöbb GÓLPASSZt adta a teljes bajnokságot figyelembe véve, Fiser Ákos pedig a második legtöbb védést mutatta be a szezonban.