Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Ob1/b Listavezető ellen szálltunk vízbe

Szombaton az eddig verestlen Ksi ellen szállt vízbe felnőtt csapatunk ahol az első két negyedet kellemetlenné tettük nekik. A 3.negyedet leszámítva nem látszódott nayg külömbség a két csapat között, holott mindenkinek tiszta, hogy a Ksi célja az Ob1.

Ksi Se - Ybl Wpc  16:10

statisztika

Kibédi László értékelése:

"Szinte soha nem mondtam ilyet egy vereség után, de ma nagyon jól játszottunk! Kiválóan kezdtük a mérkőzést, sikerült felvenni a kesztyűt az ellenféllel, ahol több olyan játékos is szerepelt, akik korábban, vagy jelenleg is aktív résztvevői a Bajnokok Ligája küzdelmeinek, emellett a jövő potenciális felnőtt válogatott játékosaival kerültünk szembe. Teljesen egyenrangú partnerei voltunk ellenfelünknek, többször vezettünk,  fej-fej mellett haladtunk a 3. negyed közepéig, ekkor azonban kiütközött a két csapat közötti edzés különbség, hiszen a KSI fiataljai háromszor több időt töltenek a hétköznapokban a medencében. 4-5 perc kellett ahhoz, hogy átessünk a holtponton és miután ez megtörtént, a záró negyedben újra kiegyenlített volt a játék, azonban már nem volt esélyünk a felzárkózásra. Gratulálok csapatomnak, amíg bírtuk erővel méltó ellenfelei voltunk a jövőre már az első osztályban szereplő KSI-nek!"