Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Hódmezővásárhelyen hagytunk két pontot - Férfi OB1/b

Rengeteg hiányzóval érkeztünk Hódmezővásárhelyre, a férfi vízilabda bajnokság 22. fordulójában. Nehézkesen indult az első negyed, a hazaiak szinte ránk rontottak és 5-2-es hazai vezetéssel zárult az első nyolc perc. A második negyedre megérkeztünk a mérkőzésbe és Csepeli, Tóth majd Baksa góljával felzárkóztunk egy gólra, de hódmezővásárhelyi gól zárta a negyedet, 7-5. Cséplő, majd Seeler góljával a harmadik negyed elején már sikerült is kiegyenlíteni, ám a hazaiak újabb két góllal visszaállították a kétgólos különbséget, amire Cséplő válaszolt kétszer, 10-9-el mehettünk az utolsó negyedre, nyílt volt a meccs. 45 másodperc elteltével ismét két góllal vezettek a hazaiak, de ezúttal Csepeli talált be egymás után kétszer, és négy perccel a vége előtt ki is alakult a végeredmény. 11-11.

HVSC - YBL : 11-11

Gól: Cséplő 4; Csepeli 3; Seeler, Giorgio, Tóth, Baksa 1-1

Kapus: Vértes 29% Csillagh 63%

Kibédi Botond: “Tudtuk, hogy nehéz dolgunk lesz Hódmezővásárhelyen, hiszen 4-5 hiányzónk mellett a vezetőedzőnk sem tartott velünk. Ettől függetlenül a célunk a győzelem volt, hiszen az elmúlt 6 mérkőzésen nem tudtunk nyerni. Sajnos nem kezdtük jól a találkozót, 5-1 volt a hazai csapatnak. Ez egy visszatérő probléma, hogy nem tudjuk elkezdeni kellő hőfokon a mérkőzést, ezen a jövőben változtatnunk kell. Szerencsére visszatudtunk kapaszkodni a Vásárhelyiekre, így a találkozó második felében végig fej-fej mellett haladtunk. Az utolsó percben mindkét csapatnak volt esélye a győzelemre, de végül egy igazságos döntetlen született. Köszönöm a srácoknak a bizalmat és gratulálok nekik, mert mindent kiadtunk magunkból, a mai nap ez egy pontra volt elegendő!