Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Budapesti Gyermek II 2008 rájátszás A csop. 5.forduló

Az 5.fordulóban az A csoport 2.helyén álló Uvse ellen szállt vízbe I-es csapatunk az. II-es csapatunk az Ftc II ellen mérkőzött a B csoportban.

A csoport:

Ybl Wpc I - Uvse  11:15

statisztika

Dorogi Balázs értékelése:

"Véleményem szerint ma az ország legjobb csapatával mérkőztünk meg, akinek méltó ellenfelei voltunk. Az első negyedben még maximálisan koncentrálni tudtunk, így szinte tökéletesen működött a védelmünk, elöl viszont egy ziccert és egy büntetőt is kihagytunk, 3-2 ide helyett 1-2-t mutatott az eredményjelző, oda. Minden negyedben tudtuk tartani a lépést, sőt, a harmadik negyedben feljöttünk egy gólra. Két, szinte azonos játéktudású sort tudott kiállítani ellenfelünk, aki pihentebb játékosaival megint ritmust tudott váltani és eldöntötte a mérkőzést. Összességében elégedett vagyok a gyerekek teljesítményével, nagyot küzdöttek végig, viszont pár hajmeresztő egyéni csacskaság miatt ma is gyarapodtak ősz hajszálaim."

B csoport:

Ftc-Telekom II - Ybl Wpc II  11:8

statisztika

Kibédi Botond értékelése:

"A mérkőzés elejét nem kezdtük jól, aminek köszönhetően végig az eredmény után futottunk. Az előző meccshez képest a támadójátékunk fel javult, míg a védekezéssel voltak problémák. Rengeteg eladott labdánk volt, amivel több gólhelyzetet is ajándékoztunk az ellenfelünknek. Összeségében elégedett vagyok a gyerekek teljesítményével, mert lelkesen játszottunk és a végsőkig küzdöttünk! Ahogy egy klasszikust idézek, rosszul játszani lehet, de a lelketlen játék az elfogadhatatlan! Sokat fejlődtek a srácok az elmúlt években. A bajnokságból 2 mérkőzés van még hátra, szeretnénk pontokat szerezni!